Operace

Naší filozofií bylo od počátku vytvořit pracoviště odpovídající náročným evropským standardům a sestavit tým spolupracovníků, který je schopen svým přístupem a vybavením nabízet mimořádné služby, provádět prvotřídní diagnostiku a následné operace s maximálním důrazem na bezpečnost a komfort pro pacienta.

Veškeré zákroky vyžadující anestezii (tedy nejen inhalační anestezii) u nás provádíme po předchozí intubaci pacienta (u koček šetrná laryngeální intubace). Během anestezie je pacient trvale monitorován včetně EKG, saturace kyslíkem a měření vydechovaného CO2. Během laparoskopických zákroků je pacient na řízené ventilaci plic.

Operací to u nás nekončí. Pacient je po operaci sledován až do úplného probuzení a ve spolupráci s majitelem se snažíme „ušít na míru“ následnou péči,případnou rehabilitaci i kontroly. Délka pooperační hospitalizace závisí na obtížnosti zákroku a požadavcích na pooperační péči. Po lehčích výkonech mohou jít pacienti do domácí péče tentýž den večer, jindy zde s námi tráví pár dní.